Kierownik ds. zapewnienia jakości (Wierzbica)
Firma ukryta

Miejsce pracy: Gmina Wierzbica,

Ilość wakatów: 1

Ważna do: 2 years ago (31.12.16)

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik ds. zapewnienia jakości
Miejsce pracy: Polska, gmina Wierzbica,

Wymagania i obowiązki

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • praktyczna znajomość HACCP;
  • wysokie kompetencje interpersonalne, umiejętność rozwiązywania problemów;
  • zdolność analitycznego myślenia, precyzja i dokładność w działaniu;
  • dobra organizacja pracy własnej.

Obowiązki:

  • wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie zapewnienia jakości;
  • planowanie, koordynacja i realizacja audytów wewnętrznych;
  • przeprowadzanie czynności wyjaśniających wszelkie odchylenia jakościowe produktów;
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych.

Oferujemy

  • miejsce pracy: gmina Wierzbica;
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • autonomię w działaniu.

Prześlij swoje CV

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia Proszę o załączenie niniejszej klauzuli do swojego CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)