Team Leader Call Center
Firma ukryta

Miejsce pracy: Warszawa,

Ilość wakatów: 1

Ważna do: 2 years ago (31.03.16)

Budujemy nowe oblicze call center

Nasz zespół tworzą osoby młode, posiadające najświeższą wiedzę z zakresu nowoczesnych technik komunikacji oraz sprzedaży, a także wyróżniające się nadzwyczajnymi wynikami działania.

Potrafimy sprzedać każdy produkt! Robimy to w sposób szczegółowy – poczynając od zaplanowania strategii, przez wyznaczenie celów, po przeprowadzenie rozmów z Twoimi przyszłymi Klientami.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Supervisor
Miejsce pracy: Polska, Warszawa,

Wymagania i obowiązki

Obowiazki:

  • wdrazanie i szkolenie nowych pracowników;
  • identyfikowanie potrzeb szkoleniowych;
  • przeprowadzanie wstepnych i kresowych szkolen;
  • raportowanie;
  • bierzace wsparcie podleglego zespolu;
  • dbalosc o przestrzeganie standarów pracy;
  • dbalosci o poprawnosc wprowadzanych i realizowanych zamówien;
  • bezposredni kontakt z Kadra Zarzadzajaca;
  • kontrola pracy zespolu.

Wymagania:

  • wysoko rozwiniete umiejetnosci interpersonalne;
  • zdolnosci sprzedazowe;
  • samodzielnosc w dzialaniu;
  • odpowiedzialnosc za powierzone zadania;
  • motywacja i zaangazowanie;
  • entuzjazm, pozytywne nastawienie, poczucie humoru;
  • gotowosc do pracy w Warszawie.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijajacej sie firmie;
  • atrakcyjne warunki wspólpracy;
  • premiowanie dobrych wyników;
  • przyjazna atmosfere;
  • elastyczne godziny pracy;
  • prace w miedzynarodowym srodowisku;
  • mozliwosc rozwoju;
  • pakiety bezplatnych szkoleń.

Prześlij swoje CV

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia Proszę o załączenie niniejszej klauzuli do swojego CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)