Ekspert ds. obsługi klienta w j. portugalskim
Firma ukryta

Miejsce pracy: Warszawa,

Ilość wakatów: 5

Ważna do: 3 years ago (31.03.16)

Budujemy nowe oblicze call center

Nasz zespół tworzą osoby młode, posiadające najświeższą wiedzę z zakresu nowoczesnych technik komunikacji oraz sprzedaży, a także wyróżniające się nadzwyczajnymi wynikami działania.

Potrafimy sprzedać każdy produkt! Robimy to w sposób szczegółowy – poczynając od zaplanowania strategii, przez wyznaczenie celów, po przeprowadzenie rozmów z Twoimi przyszłymi Klientami.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska, Warszawa,

Wymagania i obowiązki

Obowiazki:

  • kompleksowa obsługa klienta w języku portugalskim ( odmiana europejska lub/i latynoamerykańska);

  • doradztwo produktowe i sprzedażowe;

  • dbanie o relacje z klientami i dobry wizerunek firmy;

  • praca na wewnętrznym systemie wysyłkowym;

  • praca wyłącznie na bazie stałych klientów,

Wymagania:

  • biegła znajomość języka portugalskiego;

  • wysoko rozwinięte umiejetności interpersonalne;

  • zdolności sprzedażowe;

  • samodzielność w działaniu;

  • odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • motywacja i zaangażowanie;

  • entuzjazm, pozytywne nastawienie, poczucie humoru;

  • gotowość do pracy w Warszawie.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • atrakcyjne warunki współpracy;

  • premiowanie dobrych wyników;

  • przyjazna atmosfera;

  • elastyczne godziny pracy;

  • prace w międzynarodowym środowisku;

  • możliwość rozwoju;

  • pakiety bezpłatnych szkoleń;

  • możliwość codziennego wykorzystywania języka obcego.

Prześlij swoje CV

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia Proszę o załączenie niniejszej klauzuli do swojego CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)