Koordynator projektu IT
Firma ukryta

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Ilość wakatów: 1

Ważna do: 2 years ago (31.03.16)

HCEWW świadczy usługi biznesowe w wielu językach dla klientów na całym świecie. Obszar naszych działań obejmuje usługi w zakresie zaawansowanych rekrutacji dla branż: IT, farmacja, logistyka, obsługa klienta, e-commerce, finanse, przemysł, HR.

Od lat dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali rekomendacje najlepszych specjalistów. Dla jednego z liderów branży sprzedaży tworzymy nowy zespół, dlatego

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska, Warszawa, Mokotów

Wymagania i obowiązki

Wymagania:

  • doświadczenie praktyczne na podobnym stanowisku;
  • samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu;
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność;
  • umiejętności interpersonalne i rozwiązywania konfliktów;
  • umiejętność zarządzania czasem zespołu (zadaniami zespołu);
  • biegłość w projektach internetowych;
  • znajomość modeli biznesowych oraz segmentu start-up'ów;
  • umiejętność tworzenia dokumentacji, wizualizowania procesów oraz funkcjonalności;
  • mile widziane doświadczenie praktyczne jako programista.

Obowiązki:

  • aktywne kierowanie zespołem oraz koordynacja pracy osób zaangażowanych w realizację projektu;
  • nadzór nad realizacją projektu oraz kontrola jakości prac.

Oferujemy

  • wynagrodzenie do ustalenia;
  • pracę w stabilnej firmie;
  • zespół młodych ludzi pełnych pozytywnej energii ;
  • udział w projektach dających dużo satysfakcji;
  • możliwości rozwoju;
  • autonomię w działaniu.

Prześlij swoje CV

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia Proszę o załączenie niniejszej klauzuli do swojego CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)