Konsultant ze znajomością języka węgierskiego
Firma ukryta

Miejsce pracy: Warszawa,

Ilość wakatów: 2

Ważna do: 2 years ago (31.12.16)

Budujemy nowe oblicze call center

Nasz zespół tworzą osoby młode, posiadające najświeższą wiedzę z zakresu nowoczesnych technik komunikacji oraz sprzedaży, a także wyróżniające się nadzwyczajnymi wynikami działania.

Potrafimy sprzedać każdy produkt! Robimy to w sposób szczegółowy – poczynając od zaplanowania strategii, przez wyznaczenie celów, po przeprowadzenie rozmów z Twoimi przyszłymi Klientami.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska, Warszawa,

Wymagania i obowiązki

Wymagania, które musisz spełnić:

  • znajomość j. węgierskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z klientem;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • zdolności sprzedażowe;
  • samodzielność w działaniu;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • motywacja i zaangażowanie;
  • entuzjazm, pozytywne nastawienie, poczucie humoru;
  • gotowość do pracy w Warszawie.

Obowiązki, które dla Ciebie przewidzieliśmy obejmują:

  • kompleksową obsługę klienta w j. węgierskim;
  • pracę wyłącznie na bazie stałych klientów (bez aktywnego pozyskiwania nowych!);
  • sprzedaż produktów z dziedziny H&B;
  • doradztwo produktowe;
  • dbanie o relacje z klientami i dobry wizerunek firmy;
  • pracę na wewnętrznym systemie wysyłkowym.

Oferujemy

Oferujemy wszystko co możliwe, abyś czuł się komfortowo:

  • stawkę 2500 – 3500 zł netto (podstawa) + prowizje + premie;
  • umowę zlecenie na okres próbny (po okresie próbnym możliwość podjęcia współpracy w oparciu o umowę o pracę);
  • pakiet niezbędnych szkoleń (nie musisz mieć doświadczenia);
  • stabilne zatrudnienie;
  • kameralne biuro w dogodnej lokalizacji.

Prześlij swoje CV

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia Proszę o załączenie niniejszej klauzuli do swojego CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)